targeting

وقتی افراد باهوش تر از خود را بکار میگیرید، ثابت میکنید که از آنان باهوش تر هستید.

وقتی افراد باهوش تر از خود را بکار میگیرید، ثابت میکنید که از آنان باهوش تر هستید.

لبخند بزنید به موفقیت هایتان

۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

با گسترش روز افزون فضای مجازی و استفاده از اینترنت، کاربران که به دنبال دارالترجمه ای برای ترجمه آنلاین متن، اسناد و مدارک خود بطور رسمی و غیر رسمی می باشند. شما می توانید خدمات ترجمه آنلاین متن را در سایت دارالترجمه رسمی شهر (www.tarjome1.com) مشاهده نمائید. 

دارالترجمه, دارالترجمه رسمی, ترجمه آنلاین متن,دارالترجمه رسمی در تهران, ترجمه رسمی

www.tarjome1.com

دارالترجمه رسمی شهر


هویت نقشی اساسی و اصلی در زندگی دارد. اسناد هویتی و شخصی در واقع نشانده فردیت، اصالت و حضور هر شخص هست. ثبت اسناد هویتی از بدو تولد برای افراد شروع می شود. گاهی در مواردی نیاز به ترجمه رسمی اسناد شخصی و هویتی می باشد. 

دارالترجمه رسمی در تهران کلیه مدارک و اسناد شناسایی شخصی را به همه زبان های دنیا ترجمه می کند. از جمله این موارد میتوان به ترجمه شناسنامه، کارت ملی، گواهی فوت، گواهی تجرد، ترجمه رسمی سند ازدواج، گواهینامه رانندگی و ... اشاره کرد. برای اطلاع بیشتر از دیگر موارد دارالترجمه وترجمه با کیفیت به سایت دارالترجمه رسمی شهر مراجعه نمائید.


شماره تماس: ۴۴۲۵۰۶۴۷ و  ۴۴۹۷۷۰۰۶  - 021  و   09193254900  جمشیدی

شبکه های اجتماعی دارالترجمه رسمی شهر:

لینکدینhttps://www.linkedin.com/in/دارالترجمه-رسمی-شهر/

اینستاگرام:  https://www.instagram.com/tarjome1_iran/

گوگل پلاس:  https://plus.google.com/u/0/114770993602555034977


موسسه یا سازمانی که در زمینه تبدیل متن از زبانی به زبان دیگر فعالیت دارد، دارالترجمه گفته میشود. در این شغل محل ها افرادی با نام مترجم شاغل هستند. مترجم ها در واقع از طریق ترجمه متون، ارتباط وسیع و نزدیکی بین فرهنگ ها و کشور ها با انواع زبان ها برقرار می کنند. فعالیت و پیشرفت مترجم ها در  تمام زبان های دنیا در حال گسرتش می باشد. دارالترجمه رسمی، دارالترجمه ای است که توسط مترجمین رسمی زیر نظر قوه قضائیه به ترجمه رسمی می پردازد. 

امروزه  بسیاری از افراد از ابزار ترجمه برای ترجمه متون خود استفاده میکنند. این درحالی است که هیچکدام از این ابزار به دقت و مفهوم رسانی بشر نیست. مترجم حرفه ای می تواند به طور کامل زبان را از مبداء به مقصد با مفهومی درست و دقیق انتقال دهد. مترجم می بایست علاوه بر تسلط بر ساختار دستوری هر دو زبان مبداء و مقصد، قلم نویسندگی خوبی نیز داشته باشد.

استفاده از تیم ترجمه و کادری قوی در هر دارالترجمه بسیار مهم می باشد. کیفیت ترجمه رسمی مدارک، اسناد و متون خود را اولویت قرار دهید.


دارالترجمه

تماس با دارالترجمه رسمی شهر:
021-44250647
021-44977006
09193254900 
جمشیدی
اینستا  googleplus  linkedin